CONTROLLING

Outsourcing controllingu

Naciskamy na Ciebie, byś się rozwijał, zwracamy uwagę na Twoje błędy, odsuwamy Cię od tego co znasz i co już jest łatwe dla Ciebie, spieramy się z Tobą, a Ty jeszcze za to z chęcią płacisz. To właśnie outsourcing controllingu w Tebion.

 

Wykorzystaj naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w obsłudze i rozwoju controllingu w firmach. Dzięki temu unikniesz wielu kosztownych błędów i będziesz mógł cieszyć się  rozwojem wysokiej kultury organizacyjnej w swojej firmie.

 

W tym zakresie możesz skorzystać z produktów:

 

Controller - realizujemy dla Twojego przedsiębiorstwa pełną obsługę controllingową. Oceniamy Twoje zapotrzebowanie na częstotliwość i zakres informacji, wyznaczamy projekty i zmiany, które mogą być korzystne dla Twojej firmy i zaczynamy działać. Dzięki temu, dostajesz usługę konkretną - nastawioną na efekt, wykonaną przez profesjonalnych controllerów. Płacisz za to co uzgodniłeś, a to my martwimy się jak to osiągnąć. Oszczędzasz czas, pieniądze i co najważniejsze rozwijasz się. Dbamy o to i zwracamy Ci uwagę, gdy zaczynasz stać w miejscu.

 

Controller Mentor - to produkt polegający na zorganizowaniu i zarządzaniu zespołem Twoich controllerów w przedsiębiorstwie. Korzystasz z naszego doświadczenia, a my budujemy zespół controllerów z Twoich pracowników. Pracujemy nad odpowiednią atmosferą, ukierunkowujemy ludzi na zadaniowe działanie, przekazujemy swoją wiedzą i dążymy wspólnie do celów, które razem uznaliśmy za kluczowe. Ty ograniczasz koszty samodzielnego poszukiwania właściwych rozwiązań i cieszysz się w pełni profesjonalnym nadzorem nad rozwojem controllingu.

 

Project Manager - prowadzenie projektów wdrożeniowych i rozwojowych w przedsiębiorstwach. Kierujemy projektami, które doprowadzają do zmian w Twoim przedsiębiorstwie. Są to przedsięwzięcia rozwojowe i restrukturyzacyjne, wdrożenia i modyfikacje systemów IT. Mamy sprawdzone narzędzia wspierające realizację projektu, wypracowane ścieżki i metody działania, dobieramy z Twojej załogi i z zewnątrz zespół, motywujemy i osiągamy cel - razem. Dzięki temu przyspieszasz czas realizacji swojego projektu, ograniczasz koszty i zwiększasz prawdopodobieństwo jego sukcesu.

 

Manager Prestige - wsparcie menadżerskie dla firm na najwyższym szczeblu. Jest to nowoczesna forma współpracy z osobami zarządzającymi przedsiębiorstwami. Dzięki niej możesz skorzystać z prestiżowego wsparcia menadżerskiego bez konieczności zawierania stałej - kosztownej umowy o pracę.

Dzięki tej usłudze zyskujesz wsparcie doświadczonego menadżera, który ukierunkowany jest na realizację konkretnych celów i osiąganie zdefiniowanych wyników.  Ustalamy czas i zakres bieżącej współpracy i… ruszamy.Możesz się rozwijać bezpieczniej, pewniej i z nowym - kreatywnym spojrzeniem.

 

Uzgodnijmy terminy i spotkajmy się, by razem omówić kolejne  - wspólne kroki działania.KONTAKT
Tebion sp. z o. o.
ul. Mościckiego 12
33-100 Tarnów

biuro@tebion.pl
tel. 609 870 191


© Tebion sp. z o.o. / Wszelkie prawa zastrzeżone