O NAS

O nas

Tebion sp. z o.o.  wdraża i rozwija profesjonalne rozwiązania controllingowe dla przedsiębiorstw oraz prowadzi szkolenia w zakresie controllingu i MS Office.

 

Ponieważ nasze doświadczenie, to tysiące godzin na projektach w różnych firmach, w wielu złożonych sytuacjach, przekonaliśmy się, że najważniejsi w rozwoju controllingu są ludzie, relacje między nimi i kultura organizacyjna.


Nie musimy nic udowadniać, ale skutecznie podejmujemy wyzwania i stale się uczymy. Dzięki temu jesteśmy naturalnym partnerem dla firm, które chcą się rozwijać - po prostu się rozumiemy.

 

Swoją wiedzę opieramy na doświadczeniu sięgającym niemal 10 lat.  W tym czasie realizowane były projekty controllingowe w firmach, których profil działalności to m.in. usługi, produkcja, sprzedaż, działalność deweloperska czy w spółkach komunalnych.

 

Wdrożenia wspierane były wykorzystaniem narzędzi klasy ERP takich jak IFS Applications, Microsoft Navision (obecnie Dynamics Nav), CDN XL czy CDN Optima. Projektujemy i wykonujemy również autorskie oprogramowania do controllingu i budżetowania. Nasze doświadczenie controllingowe wzmocnione jest dodatkowo wiedzą w zakresie rozwiązań wspierających zarządzanie projektami, które jest poparte międzynarodowym certyfikatem PRINCE2® na poziomie Practitioner.

 

Dzięki tym wszystkim cechom i wiedzy, praktycznie podchodzimy do zagadnień controllingu w firmie przyspieszając korzyści z jego wdrażania. Doświadczenie to pozwala nam również skutecznie dzielić się własną wiedzą poprzez szkolenia MS Office, controllingowe i inne.

 

Mamy marzenia, pasje i w kontakcie z klientami szukamy możliwości inspirowania innych i sami czerpiemy z głębokiego potencjału, który widzimy u klienta. Mamy oczy szeroko otwarte na świat - jak to w controllingu. To właśnie my - Tebion.KONTAKT
Tebion sp. z o. o.
ul. Mościckiego 12
33-100 Tarnów

biuro@tebion.pl
tel. 609 870 191


© Tebion sp. z o.o. / Wszelkie prawa zastrzeżone