O NAS

Zespół wdrożeniowy

Maciej Rodak

Praktyk od 2006 r., który ma za sobą tysiące godzin na projektach controllingowych. Wymagające otoczenie biznesowe, w którym zdobywał doświadczenie (spółki giełdowe, dynamicznie rozwijające się, w restrukturyzacji) wpłynęło na jego podejście do skutecznych zmian w organizacji i ukształtowało charakter. Priorytet we wdrożeniu stawia na odnalezienie drogi do ludzi w organizacji, ich zmotywowaniu, rozwoju potencjału i zafascynowaniu controllingiem. Naturalnie czuje się w środowisku narzędzi IT.

 

Ciekawy świata, szuka zawsze dobrego kontaktu z innymi - w każdym otoczeniu. Certyfikowany Project Manager w metodyce PRINCE2 na poziomie Practitioner. Ma marzenia, które realizuje.

 

e-mail: maciej.rodak@tebion.pl

tel.: +48 609 870 191

 

Radosław Drużkowski

Z produktami MS Office związany na długo przed tym zanim pojawiła się w nich wstążka. W przeciągu ostatniego roku przeprowadził wiele setek godzin szkoleń informatycznych w większości z programów MS Excel, MS Word oraz PowerPoint.

W swojej karierze zawodowej prowadził szkolenia m.in. dla lekarzy oraz nauczycieli.

 

Zwolennik spotkań ze znajomymi przy grach planszowych. Mocno zaangażowany w rozwój osobisty oraz pasjonat rowerowy. Dzień zaczyna od szklanki wody z aloesem i wyjścia na basen.

 

e-mail: radoslaw.druzkowski@tebion.pl

tel.: +48 518 618 041KONTAKT
Tebion sp. z o. o.
ul. Mościckiego 12
33-100 Tarnów

biuro@tebion.pl
tel. 609 870 191


© Tebion sp. z o.o. / Wszelkie prawa zastrzeżone