SZKOLENIA

Indywidualny trening MS Office z elementami controllingu

TERMIN: Do uzgodnienia

LOKALIZACJA: Tarnów

CENA: 4200 PLN + VAT

PROGRAM SZKOLENIA

Szkolenie obejmie weekendowy, indywidualny trening z MS Office wraz z elementami controllingu. Poruszone zagadnienia obejmą naukę podstawowych funkcjonalności MS Office. Nauka będzie dotyczyć programów MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS Power Point.

W ramach szkolenia pozostanie poruszonych kilka zagadnień z controllingu, w których MS Office okazuje się być przydatny. Należą do nich:

  • budżetowanie,
  • prognozowanie,
  • wyznaczanie i analiza realizacji celów,
  • raportowanie.

Szkolenie obejmuje 4 spotkania po 8 godzin w soboty.

W przypadku zmiany lokalizacji poza Tarnów, cena może ulec zmianie.

ADRESACI SZKOLENIA
Szkolenie dedykowane jest dla jednej osoby. Będzie to indywidualny trening w dni wolne od pracy (4 soboty). Dzięki takiemu podejściu, będzie to czas poświęcony tylko dla jednej osoby w komfortowych warunkach. Szkolenie przeznaczone jest głównie dla menadżerów, którzy nie dysponują wolnym czasem i chcą jak najbardziej efektywnie przepracować czas szkolenia.
KORZYŚCI

Szkolenie dostarczy szeregu korzyści takich jak:

  • Poznanie praktycznych umiejętności MS Office,
  • Indywidualny tok zapewni dużą skuteczność nauki,
  • Zapewni komfort czasu pracy, ponieważ w szkoleniu mogą uczestniczyć menadżerowie, którzy w tygodniu roboczym nie są w stanie poświęcić czasu na naukę.
LOKALIZACJA

Centrum szkoleniowe

Tebion sp. z o.o.

ul. Mościckiego 12

33-100 Tarnów

(Budynek KANA)

Formularz zgłoszenia

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów.

Firma Osoba prywatna

Imię:
Nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Stanowisko:

Nazwa Firmy:
NIP:

Ulica:
Kod pocztowy:
Miejscowość:

Uwagi:


Wyrażam zgodę na umieszczenie przesłanych danych osobowych w bazie danych Tebion sp. z o.o., która będzie ich administratorem oraz na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002 Nr 144 poz. 1204 ze zm.) w celu obsługi zapytania. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do przesłanych danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tebion sp. z o.o. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Tebion Sp. z o.o. i w tym celu udostępniam adres poczty elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do tych danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.KONTAKT
Tebion sp. z o. o.
ul. Mościckiego 12
33-100 Tarnów

biuro@tebion.pl
tel. 609 870 191


© Tebion sp. z o.o. / Wszelkie prawa zastrzeżone